Indiánská stezka Jiříkov

Vedoucí stezky Jaromír Bezděk a Alexandra Bezděková

Kontakt pro rezervace:

Vždy je třeba volat pro ověření volného termínu.

Telefon: +420 775 253 581
E-mail: alexandra.bezdekova@volny.cz


Vzhledem k mé dlouhodobé vášni pro přírodu, získané již od dětství a bohatým zážitkům jako skaut či tramp, cítím silnou touhu sdílet své znalosti a zkušenosti s ostatními. Od doby, kdy jsem poprvé vkročil do lesa pod vedením skautského oddílu, až po bezstarostné doby trampování, jsem měl možnost prozkoumávat a rozumět kráse a důležitosti přírody. Tyto zážitky mě vedly k tomu, abych svůj volný čas trávil převážně v lesích, kde jsem objevoval nové věci, učil se přežít v divočině a cítil se spojen s okolním světem.

Nyní se cítím povinným předávat své poznatky a lásku k přírodě dál. Mám v úmyslu vytvořit prostředí, kde lidé, zejména mladí jedinci, mohou objevovat a učit se o divočině, posilovat své dovednosti a respekt k přírodě a rozvíjet svou osobnost prostřednictvím venkovních aktivit v uceleném programu INDIÁN - stezka přežití, který poskytuje praktické dovednosti, teoretické znalosti a přežití v souladu s přírodou.

Mým cílem je inspirovat další generace k objevování a ochraně přírody a vytvářet komunitu lidí, kteří sdílejí stejnou vášeň a úctu k životu. Jsem přesvědčen, že předávání těchto zkušeností a hodnot je klíčem k budoucnosti soužití lidí s přírodou.

Možnosti rezervace:

Každý všední den 

Duben - Červen 2024  10:00 - 16:00 hod

Září - Říjen 2024 10:00 - 16:00 hod