INDIÁN - stezka přežití na farmě Kozodoj děti ze Zš Kadaň

05.06.2024

Zdravím vás, Indiáni!  

Dnešní den byl ve znamení výjimečné události, když nás navštívila Základní škola z Kadaně. Děti z první a šesté třídy společně s námi strávily aktivní a zábavný den plný poznávání a sportovních aktivit.

Žáci přijeli dopoledne a hned po příjezdu byli rozděleni do šesti skupin. Hlavními lákadly pro děti v hlavním tábořišti byly sportovní aktivity a setkání se zvířaty. Zvířata přitom byla jedním z největších taháků – děti měly možnost být s nimi a pozorovat je, což vzbudilo velký zájem a zvědavost.

Každé stanoviště bylo pečlivě připraveno a děti je zvládli na výbornou. Organizátoři se postarali o to, aby byly aktivity bezpečné a zároveň edukativní. Proto se nejen bavily, ale i něco nového naučily.

Den jsme zakončili příjemnou aktivitou – vařením čaje. Děti přinesly různé rostliny a bylinky, ze kterých jsme společně připravovali čaj. Tato aktivita nejen že podpořila týmového ducha, ale také dala dětem možnost seznámit se s různými druhy bylin, jejich vlastnostmi a využitím.

Celkově lze říci, že návštěva ZŠ z Kadaně byla velmi přínosná a zábavná jak pro děti, tak pro nás organizátory. Těšíme se na další INDIÁN - stezku přežití, kde můžeme kombinovat vzdělávání s praktickými a zábavnými aktivitami.

INDIÁN - stezka přežití Karlovy Vary ve spolupráci s farmou Kozodoj.

In lakéš

Tomáš