Zš Černošín na INDIÁN - stezka přežití farma Kozodoj

12.06.2024

Ahoj Indiáni,

dneska 12.6.2024 jsme měli další stezku, která byla opravdu výjimečná. Zúčastnila se jí ZŠ Černošín a konkrétně děti z 1.-5. třídy. Atmosféra byla skvělá a plná nadšení. Tentokrát děti objevily překážky pro koně, které překonávaly skokem. Bylo úžasné sledovat, jak se s tím statečně popraly. Některé překážky byly náročné, ale všechny děti se do toho vrhly s odhodláním a chutí.

Kromě překážek pro koně jsme měli připravené i další aktivity. Děti pletly uzle z paracordových šňůr, což bylo nejen zábavné, ale také užitečné pro jejich manuální dovednosti a trpělivost. Fotbal, pingpong a tenis byly další sporty, kterým se děti věnovaly s velkou radostí. Bylo skvělé vidět, jak se baví a zároveň si pomáhají navzájem.

Na stezce panovala vzájemná podpora a spolupráce. I když měly učitelky z některých dětí obavy, jak vše zvládnou, ukázalo se, že obavy byly zbytečné. Děti se navzájem povzbuzovaly a pomáhaly si překonávat náročné úkoly. Jeden chlapec, který se běžně bojí vyjít i po schodech, zde zdolal celou stezku. Byl to pro nás všechny obrovský moment hrdosti a radosti.

Příběhů ze stezky je mnoho a každý z nich je jedinečný. Každé dítě přineslo svůj vlastní příběh a všechny dohromady vytvořily nezapomenutelný zážitek. S touto stezkou jsme ukončili naše aktivity pro letošní školní rok a už teď se těšíme na další ročník, který určitě přinese nové výzvy a dobrodružství.

Na závěr bych chtěl moc poděkovat svému úžasnému týmu, bez kterého by to nešlo. Také děkuji farmě Kozodoj za spolupráci a poskytnutí prostoru, kde jsme mohli naše aktivity realizovat. Byla to skvělá spolupráce a doufám, že bude pokračovat i v budoucnu.

INDIÁN - stezka přežití Karlovy Vary ve spolupráci s farmou Kozodoj 

In lakéš, Tomáš