Zš Hořátev na INDIÁN - stezka přežití na Dětském letním táboře s mini ZOO Mratín

28.05.2024

Zdravím vás, Indiáni!  

Dne 28. května 2024 jsme zorganizovali nezapomenutelnou stezku INDIÁN - stezka přežití kolem Dětského letního tábora s mini ZOO Mratín. Tentokrát nás navštívila základní škola z Hořátve, což přineslo spoustu radosti a nadšení nejen dětem, ale i celému našemu týmu.

Přestože nám počasí nepřálo a celý den propršelo, dětem to vůbec nevadilo. Naopak, déšť přidal na autenticitě zážitku a děti měly možnost poznat, co skutečně znamená stezka přežití. Mokré cesty pro ně byly spíše vítanou výzvou než překážkou. Naše úžasná bylinkářka dokázala dětem vše vysvětlit beze slov, což bylo nejen zajímavé, ale také velmi uklidňující. Tento nápad se skvěle hodil jako úvod do celé akce a pomohl dětem se zpřítomnit a soustředit na své okolí. Asi v polovině cesty se děti rozhodly sundat boty a pokračovat bosé, tak jako to mají indiáni v teplých měsících rádi. Tento zážitek prohloubil jejich spojení s přírodou. Když přišlo na přecházení potoka, děti ho přeskakovaly s radostí a smíchem, což ukazovalo jejich odvahu a radost z dobrodružství.

Celý náš tým fungoval skvěle. Každý člen přispěl k bezproblémovému průběhu akce a vytvořil pro děti bezpečné a zábavné prostředí. Jejich koordinace a spolupráce byly obdivuhodné a přispěly k celkovému úspěchu dne.

Už teď se těšíme na zítřejší stezku a další dobrodružství, která nám přinese. Děkujeme všem zúčastněným za nezapomenutelný den plný smíchu, radosti a objevování.

In lakéš

tým Dětského letního tábora s mini ZOO Mratín

Terezka